ماجراي محمدرضا شاه و گيلدا!!!

کد : 10522

سایه روشن ؟!

صفحه ای از فساد !!!

ماجراي شاه و گيلدا، حكايت دختركي است كه طعمه جاه طلبي و قدرت طلبي پدرش شد و سپس قرباني هوس راني شخص اول دربار پهلوي!
دختري كه با استفاده از نفوذ پدرش در هواپيما با محمدرضا شاه هم نشين شد و به مرور شاه علاقه مند به او گشت و به دليل رنگ موهايش او را طلا صدا مي زد!

فرح به شدت به گيلدا حساس شده بود و اين موضوع تنش هايي را در دربار شاه ايجاد كرده بود.
گيلدا به گواه اسناد ساواك به طرز مشكوكي كشته شد!!

گيلدا و سرنوشتش تنها صفحه اي از فسادها، جاه طلبي ها و هوس راني هاي شاه و نزديكانش بود!!
صفحه اي كه پاياني خونين داشت!

( برای خواندن ماجرای شاه و گیلدا بصورت کامل کلیک کنید )

متن نامه:

«آیا شاه پس از ترک معشوقه خود چون وجود او را خطرناک تشخیص داد اقدام به نابودی او نمود؟ آیا این یک هنر جدید ساواک بود؟ ویلای مزبور در محاصره پلیس بود ولی افراد کنجکاو علیرغم هر چیز اطراف خانه را بررسی می کردند. کسانی که جنازه را دیده اند می گویند با لباس شب نبوده بلکه لباس تابستانی به تن داشته است. گیلدا در عین حال هیچگونه نامه ای از خود بجا نگذاشته و اسراش را با خود به گور برده بود.
شاید اگر گیلدا نمی مرد و در ویلای مزبور به زندگی خود ادامه می داد عشق شاه را نیز فراموش می کرد ولی مرگ اسرار آمیز زن جوان کارها را زیر رو کرد. اکنون کلیه جهانیان ادعا می کنند شاه بوسیله ساواک دست خود را به خون آلوده است. گفته می شود بدنبال اعتراض علیا حضرت شهبانو شاه معشوقه خود را رها کرده است. ادعا می شود اقدام گیلدا در مورد خرید لباس هایی نظیر لباس های شهبانو در پاریس فرمان مرگ او را امضاء کرده است. در عین حال بعضی ها عقیده دارند انتقال مرکز ساواک به پاریس با مرگ گیلدا بی ارتباط نیست.
در این بین ادعای یکی از همسایگان گیلدا احتمال آن را که ساواک در مرگ او دست داشته قوت می بخشد. نامبرده ادعا نموده دو هفته قبل دو نفر سیاهپوش که کیفی در دست داشته اند به ویلا آمده و اطراف آنرا بررسی کرده اند. ضمناً نامبرده می گوید دیده است که آن دو نفر از در عقب وارد ویلا شده است. اکنون در کاخ گلستان یک سکوت عمیق حکفرماست. هم شاه و هم علیا حضرت شهبانو در این مورد سکوت اختیار کرده اند …»

مطالعه بیشتر

irdc.ir/fa/content/6539/default.aspx

yjc.ir/fa/news/5122444

the14.ir/10522


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله ی امنیتی *