.شایعه. افتضاح قاری بیت رهبری سعید طوسی ننگ جامعه قرآنی کشور !

کد : 10505

متن شبهه یا سوال :

با سلام

«افتضاح قاری بیت رهبری سعید طوسی ننگ جامعه قرآنی کشور ، ارتباط … با قاریان جوان»

مطلب بالا صحت دارد؟

پاسخ :

تکمیلی / 09 آبان 1395

گزارش صدا و سیما از پرونده جنجالی قاری مشهور

 


 

تکمیلی / 02 آبان 1395

آخرین اظهارات سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با پرونده سعید طوسی

– قرار منع تعقیب از حیث مسائل خلاف عفت عمومی برای طوسی

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای با اشاره به مطلبی که این روزها در سایت‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب در مورد سعید طوسی منتشر شده است گفت: من باید پیش از توضیح نکاتی را مطرح کنم، برخی اتهامات وجود دارد که اثبات آن کار مشکلی است.

وی افزود: کسی که شکایت می کند اما آن فرد دلیل و شاهدی ندارد بنابراین با اظهاراتی که شاکی مطرح می‌کند و تحقیقاتی که صورت می‌گیرد اگر قاضی علم پیدا کند حکم می‌دهد. ممکن است واقعا هم حق با شاکی باشد اما گاهی اثبات نمی‌شود.

سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه ما از این دست پرونده‌ها قبلا هم داشته‌ایم گفت: برای مثال پرونده‌ای داشتیم که یک نفر علیه بازیگر سینما به دلیل تجاوز به عنف شکایت کرده بود اما ثابت نشد و نهایتا در حد یک ارتباط غیر شرعی ثابت شد که آن بازیگر به 99 ضربه شلاق محکوم شد. در این پرونده شاکی معترض بود و می‌گفت تجاوز صورت گرفته اما اثبات نشده بود.

وی در ادامه تصریح کرد: در پاره‌ای موارد عفت عمومی قانونا و شرعا امکان ریز شدن و تحقیق جزیی نیست و ضابط حق ورود ندارد و اگر نیروی انتظامی یا دادسرا وارد شود خلاف صورت گرفته است. در اینجا پرونده باید مستقیم به دادگاهی با چند قاضی تشکیل می‌شود ارجاع شود.

وی با بیان اینکه براساس قانون اساسی و قوانین دیگر موارد عفت عمومی از جمله مواردی است که باید به صورت غیر علنی به آن رسیدگی شود گفت دلیل این موضوع این است که خیلی اوقات بیشتر از اینکه به ضرر مجرم باشد به ضرر شاکی است و گاهی افشای موضوع به خانواده شاکی لطمه وارد می‌کند و حتی برخی موارد اشاعه فحشا می‌شود.

وی افزود: بنابراین چه آ‌نجایی که جرم اثبات شده و چه انجایی که جرم اثبات نشده هیچ کس مجاز نیست آنرا مطرح کند موضوع بحث سیاسی گروهی نیست بلکه شرع و قانون و اخلاق اجازه نمی دهد.

وی با بیان اینکه بدون شک آنچه که این روزها رد و بدل می‌شود از سوی دشمن و برای کسب منافع آنها است گفت: ما در سال میلیونها پرونده رسیدگی می‌کنیم در برخی پرونده‌ها ادعای شاکی مسائل سوءاخلاقی است چند مورد آن را دیدید و یا صدای آمریکا پیگیری کند؟ چرا در یک مورد این همه موضوع را دنبال می‌کنند معلوم است که به دنبال اهداف خاص خود می‌روند.

وی افزود: در این پرونده کسی آمده شکایت کرده و شکایت بررسی شده اما هنوز مرحله رسیدگی به پایان نرسیده است. این پرونده که در ابتدا یک شاکی داشت و بعدا سه یا چهار نفر شدند در مسئله خلاف عفت عمومی قرار منع تعقیب صادر شده و این قرار قطعی است.

وی افزود: ادعای دیگری شده که تشویق به فساد صورت گرفته در مورد این مسئله هم قرار منع تغقیب صادر شد اما اعتراض شد و به دادگاه رفت و دادگاه با قرائن و شواهدی گفته که باید رسیدگی ادامه پیدا کند به همین دلیل قرار منع تعقیب را نقض کرده است.

وی با بیان اینکه سروصدایی که در این پرونده ایجاد شده کاملا غیر طبیعی است گفت: من بارها خواسته‌ام تا زمانی که اتهامی روشن نشده و حکمی صادر نشده آن‌را انتشار ندهید این اقدام جرم و قابل تعقیب است.

 

راهنما ؛

قرار منع تعقیب: این قرار اظهار نظر ماهوی و صریح مرجع تحقیق مبنی در کافی نبودن دلایل اثباتت اتهام است و در مواردی صادر می گردد که اساس جرمی واقع نگردیده و یا مهم مرتکب آن نشده باشد.

مطابق قسمی از بند (ک) ماده 3 ق.ت.د.ع.ا : « … در صورتی که به عقیده بازپرس عمل متهم مضمن جرمی نبوده یا اصولا جرمی واقع نشده و یا دلایل کافی برای ارتکاب جرم وجود نداشته باشد ، قرار منع تعقیب … درباره ایشان صادر می گردد … »

 


 

– بیانیه رسمی استاد حاج سعید طوسی در پاسخ به توطئه صدای آمریکا بنقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذِينَ جَاءُوا بِالْإِفْكِ عُصْبَةٌ مِنْكُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَكُمْ بَلْ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ لِكُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اكْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِي تَوَلَّى كِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِيمٌ»(نور/۱۱)

سلام و درود به روان پاک شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و امام شهیدان خمینی کبیر(ره) و با سلام و تحیت محضر ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و دوستان و یاران قرآنی، همانطور که مردم شریف، متدین و قرآن دوست کشور عزیزمان شاهد هستند، در ماه‌های اخیر، هجمه‌‌ای وسیع از طرف رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل به اینجانب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حتی رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت و آنچه که باعث شد که این حقیر پس از آن که تصمیم بر سکوت و واگذار کردن امر به احکم الحاکمین و علام الغیوب داشتم، سخن و درددلی چند را با ملت متدین و اصحاب شریف قرآن داشته باشم، آن بود که با ورود شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا به این موضوع، شبکه‌ای که خود مأمور ترویج فحشا در جوامع اسلامی است و اشاعه اکاذیب و نشر اتهامات ناجوانمردانه به این حقیر و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دایه مهربان‌تر از مادر شدن و دلسوزی‌های مزورانه آنها، ممکن است، سوالات و شبهاتی در اذهان شریف در مورد صحت و سقم این اتهامات سخیف به وجود آید که بر اینجانب لازم است که به منظور جلوگیری از آلوده شدن مؤمنین به سوء ظن به برادرشان در این خصوص اعلام نظر کنم که بدین وسیله ضمن تقبیح و محکومیت شدید کسانیکه با توسل به دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب، سعی در اثبات مدعای کذب خود نمودند و مصداق این آیه شریفه شدند که «يُرِيدُونَ أَنْ يَتَحَاكَمُوا إِلَى الطَّاغُوتِ وَقَدْ أُمِرُوا أَنْ يَكْفُرُوا بِهِ وَيُرِيدُ الشَّيْطَانُ أَنْ يُضِلَّهُمْ ضَلَالًا بَعِيدًا»(نسا/۶۰) اعلام می‌دارم که اینجانب بحمدالله هرگز دامن به چنین گناهان و اعمال منافی عفت نیالوده‌ام و از درگاه ربوبی و به برکت آیات نورانی قرآن، عصمت و پاکی خود را تا آخر عمر طلب می‌نمایم.
مستندات و اظهارات ارائه شده در سایت‌ها و برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، سراسر کذب و جعلی است و به درد همان فیلم های سینمایی می‌خورد.

اینجانب تاکنون به دلیل جلوگیری از هتک آبروی جامعه قرآنی سکوت کرده‎ام، اما از این پس به همین دلیل و برای حفظ حیثیت خود در جامعه قرآنی در مقابل این هتاکی ها و پرده دری‌ها، اقدامات قانونی خود را از طریق محاکم صالحه قضایی انجام خواهد داد و ان شا الله و به فضل الهی همانطور که وعده الهی در آیات کریمه صدور این سخنان و در جریان تهمت زنی به اهل بیت پیامبر اکرم(ص)(قضیه افک)، خیر مؤمنان و شناخت دشمنان و منافقان در جامعه اسلامی است، از این امتحان و آزمایش الهی سربلند بیرون خواهم آمد.

در پایان ضمن تشکر و سپاس از ملت شریف و متدین و دوستان عزیز قرآنی که در این جریان با حمایت های خود موجب دلگرمی و توان تحمل این امتحان الهی شدند و عرض شرمساری به ساحت مقدس رهبر عزیز و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) که دشمن کینه توز چون از صلابت و اقتدار ایشان به تنگ آمده و چون منی را واسطه هتاکی به ایشان قرار داده است که صد البته ذره ای غبار هم از این ماجرا بر دامن نورانی ایشان نخواهد نشست و دشمن از این خیال بافی نفعی نخواهد برد، خطاب به استکبار رسانه ای می ‌گویم؛ درست فهمیده اید که قرآن و خادمان و مروجان قرآن، بزرگترین سد و مانع در تحقق اهداف شوم و شبیخون فرهنگی شما هستند، اما با چنین نمایش‌ها و خیال‌پردازی‌هایی هرگز به مقاصد پلید خود نخواهند رسید و آنچه را که شما مبلغ و نشردهنده آن باشید، مردم بصیر و فهیم ما تکذیب می‌نمایند.

در پایان با التجا و استمداد از درگاه ربوبی برای دفع این کید و دسیسه به ذکر روایتی از امام کاظم(ع) که ذیل آیات شریفه اشاره شده در سوره مبارکه نور وارد شده است تبرک جسته و از برادران و خواهران ایمانی را از آلودن ذهنشان به اکاذیب و اتهامات ناجوانمردانه دشمنان قرآن و اسلام برحذر می‌دارم که مباد بر خلاف (لاتقف ما لیس لک به علم) با صدور بیانیه های دو پهلو آب به آسیاب دشمن بریزد.

– همچنین ایشان نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد (بنقل از افکار نیوز)

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب سعید طوسی ، شاگرد و خادم قرآن کریم ، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به جرم های مختلف با آمار و اعداد عجیب و غریب و داستان های متناقض و سراپا کذب شنیدم که گویا از طریق برخی خبرگزاری ها و سایت های یهودی به طور هماهنگ و با کمک برخی از ایادی خود در داخل و یا خارج مستند سازی شده و با ارتباط دادن آن به ساحت مقدس قرآن و جامعه ی قرآنی و نیز شخص مقام معظم رهبری ناخواسته پرده از مقاصد شوم و خباثت آلود خود برداشته اند .
اگر چه اینجانب خود را بی نیاز از پاسخگویی به آنان دانسته و اعتنایی به آن ننمودم ، اما از آنجایی که این خبر کذب موجب نگرانی برخی دوستان قرآنی شده ، لازم دیدم ضمن نفی این اکاذیب و شایعات مطالبی را معروض دارم :

خطاب به مقام معظم رهبری

رهبرا ! سلام و درود بر تو و صلابتت . هیبتت مستدام که دشمنانت چنان خار و زبون شده اند که چون در مقابل اقتدار و نفوذ کلامت درمانده گشته اند ، فرصت را غنیمت شمرده و توطئه های ناجوانمردانه خود را با بهانه قراردادن من ، متوجه مقام ولایت سازند ! شرمسارم که قرعه آنان به نام من افتاد و مرا بهانه تهمت و تخریب کرده اند و در عین حال ، سرفرازم از اینکه مرا قاری محبوب شما می خوانند .
خطاب به دوستان قرآنی
بحمدالله و به برکت قرآن ، من که کمتر از هیچ هستم ، به کوری چشم حسود ، امروز در سایه سار عزت قرآنی ، مورد لطف و عنایت مردم عزیز قرار داشته و برخلاف فضا سازیهای بدخواهان ، نه تنها دستگیر نشده و به زندان نرفته ام بلکه فعالیتهای های قرآنی خود در اقصی نقاط ایران و جهان ادامه داده و به برکت آیات قرآن ، تاکنون دامن به بی عفتی نیالوده و از آیات نورانی قرآن مسئلت میدارم که تا آخر عمر مرا محفوظ دارد چرا که همه ما در معرض ابتلا و امتحان و آزمون الهی قرار داریم . مطمئن هستم که بصیرت حاکم بر جامعه ی قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز میتواند تهمت ها و شایعات این توطئه ی مسموم یهود را خنثی کند .

خطاب به رسانه های خودی

من مطمئن هستم رسانه های یهود و کفر از مدت ها پیش توطئه چیده اند تا با طرح این بهتان ، علیه قرآن و نظام و رهبری جوّسازی کنند . کمی تأمل روشن می کند که مسأله یک شخص ، حتی اگر قابل بررسی باشد ، چه ربطی به ساحت کبریایی قرآن یا نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد؟
خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که برپیشانی آن نوشته شده: دروغ!

لذا صمیمانه تقاضای تدبر در این آیات را دارم:

إِنَّ الَّذِینَ جَاءُوا بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِنْکُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَکُمْ بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِی تَوَلَّى کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۱﴾ لَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا إِفْکٌ مُبِینٌ ﴿۱۲﴾ لَوْلَا جَاءُوا عَلَیْهِ بِأَرْبَعَةِ شُهَدَاءَ فَإِذْ لَمْ یَأْتُوا بِالشُّهَدَاءِ فَأُولَئِکَ عِنْدَ اللَّهِ هُمُ الْکَاذِبُونَ ﴿۱۳﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ لَمَسَّکُمْ فِی مَا أَفَضْتُمْ فِیهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۴﴾ إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِکُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِکُمْ مَا لَیْسَ لَکُمْ بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَیِّنًا وَهُوَ عِنْدَ اللَّهِ عَظِیمٌ ﴿۱۵﴾ وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُمْ مَا یَکُونُ لَنَا أَنْ نَتَکَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَکَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِیمٌ ﴿۱۶﴾ یَعِظُکُمُ اللَّهُ أَنْ تَعُودُوا لِمِثْلِهِ أَبَدًا إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ ﴿۱۷﴾ وَیُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمُ الْآیَاتِ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ﴿۱۸﴾ إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿۱۹﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ وَأَنَّ اللَّهَ رَءُوفٌ رَحِیمٌ ﴿۲۰﴾

در حقیقت کسانى که آن بهتان را [در میان] آوردند دسته‏ اى از شما بودند آن [تهمت] را شرى براى خود تصور مکنید بلکه براى شما در آن مصلحتى [بوده] است براى هر مردى از آنان [که در این کار دست داشته] همان گناهى است که مرتکب شده است و آن کس از ایشان که قسمت عمده آن را به گردن گرفته است عذابى سخت‏ خواهد داشت (۱۱) چرا هنگامى که آن [بهتان] را شنیدید مردان و زنان مؤمن گمان نیک به خود نبردند و نگفتند این بهتانى آشکار است (۱۲) چرا چهار گواه بر [صحت] آن [بهتان] نیاوردند پس چون گواهان [لازم] را نیاورده‏ اند اینانند که نزد خدا دروغگویانند (۱۳) و اگر فضل خدا و رحمتش در دنیا و آخرت بر شما نبود قطعا به [سزاى] آنچه در آن به دخالت پرداختید به شما عذابى بزرگ مى ‏رسید (۱۴) آنگاه که آن [بهتان] را از زبان یکدیگر مى‏ گرفتید و با زبانهاى خود چیزى را که بدان علم نداشتید مى گفتید و مى ‏پنداشتید که کارى سهل و ساده است با اینکه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود (۱۵) و [گر نه] چرا وقتى آن را شنیدید نگفتید براى ما سزاوار نیست که در این [موضوع] سخن گوییم [خداوندا] تو منزهى این بهتانى بزرگ است (۱۶) خدا اندرزتان مى‏ دهد که هیچ گاه دیگر مثل آن را اگر مؤمنید تکرار نکنید (۱۷) و خدا براى شما آیات [خود] را بیان مى ‏کند و خدا داناى سنجیده‏ کار است (۱۸) کسانى که دوست دارند که زشتکارى در میان مؤمنین شیوع پیدا کند براى آنان در دنیا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود و خدا[ست که] مى‏ داند و شما نمیدانید (۱۹) و اگر فضل و رحمت‏ خدا بر شما نبود و اینکه خدا رئوف و مهربان است [مجازات سختى در انتظارتان بود] (۲۰)

خطاب به رسانه های کذاب

شما رسانه های مزدور ، آشکار است که سرتان در آخور کیست ! این نخستین بار نیست که یاوه می بافید. شما همان ها هستید که نه برای قرآن و قاری آن ، بلکه برای هیچ کتاب آسمانی دیگر حرمت قائل نیستید. شگفتا! شما که همجنس بازی را ، تمدن می دانید و با تصویب قانون ، آن را به رسمیت میشناسید ! یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می کنند ؟ ! خدعه هایتان برای همگان نخ نما شده و جامعه اسلامی از حقد و کینه شما مطلع هستند . لعنت خدا و رسولش بر شما باد .

این روشن و مسلّم است که اینجانب رأی صادره از سوی مراجع ذیصلاح قضایی جمهوری اسلامی ایران را گردن نهاده و در عین حال ، حق قانونی خویش را در اعاده حیثیت و اعلام جرم علیه مفتریان و اشاعه دهندگان نسبت های ناروا علیه خود را محفوظ میدانم.

والسلام علی من اتبع الهدی

شاگرد و خادم قرآن کریم
سعید طوسی

منبع :

تکمیلی:

fna.ir/F3WJTA


iqna.ir/fa/news/3539390

afkarnews.ir/fa/tiny/news-562654


http://the14.ir/fa/?p=3681post_telegram برچسب ها: , , , , ,
8 پاسخ
  • من
   من says:

   فعلا که چهار تا از نوجوون های قاری قرآن و شاگردان خودش بصورت رسمی اعلام شکایت کردن و احتمال تبانی بینه اونها محاله

   پاسخ
 1. لیلا
  لیلا says:

  مگه میشه کسی که مورد عنایت و لطف خداست…و عزیز رهبراسلام…بیاد یه همچین کاری کنه؟؟؟کاش قضاوت نکنیم و یکم خداترس باشیم و الکی کسی رو با پراکندگی شایعه درمورد رفتارش بی آبرو نکنیم…کاش دشمن و دوست رو میشناختیم…به نظر من ایشون از هر لحاظ بی گناه و پاکه…گرچند قران و نماز نمیخونم و بی سوادم در این مورد اما میدونم این فقط یه دسیسه و توطئه از جانب دشمنان دین و قران و رهبرو کشورم هستش….

  پاسخ
 2. رقیه همتیان
  رقیه همتیان says:

  ببینید چه کسانی مدافع اخلاق در جامعه پاک ما میشن
  اونایی که برای هم جنس بازان تو مملکتشون قوانین مدنی دارند و از اونا حمایت میکنند
  حالا دست گذاشتند رو حساسیت مردم و متهم کردن خادمی از خادمان قرآن
  امیدوارم هموطنان فرهیخته ام مجددا با آگاهی معنویشان مشتی خدایی به دهان ناپاک دشمنان ایران اسلامی بکوبند شاید بفهمند که گر جمله کائنات کافر گردند
  بردامن کبریایی اسلام ننشیند گرد

  پاسخ
 3. بینام
  بینام says:

  سلام بر روشنهای عالم هستی و سلام بر شهیدی که خون خودش رو برای خندهای الان تو و امثال تو ریخت پای خاک وطنم .نه اهل سکوتیم نه اهل داد زدن نه کوریم ونه کر ونه ناتوان بر اندیشه ایرانی همیشه مورد تهاجم مخرفات بوده و هست نه میگم که اقای سعید طوسی اینجور چیزی صحت داره و نه میگم صحت نداره چون اونیکه حکم صادر میکنه نه توایی نه من و نه اون دادگاه حکم دست خداس اینکه تهاجم از سمت یه مشت بی خانمان عیاش و ولگرد بوده وهمیشه ام هست کسیکه عاقل باشه فکرمیکنه و بعد انجام میده امیدوارم این نقشه از قبل طراحی شده مث همیشه باشه و نقشه ای بیش نباشه بنده خداهایی که دارن برا این مرز زحمت میکشنو کشته میشنو کسی نمیبینه و چیزیم نمیگن درموردشون حالا همینکه یه بحثی میشه همتون چشماتون به اینه که یه ادم زلال یه اشتباهیم اگه کرد به فرض ,تمومه همچی؟؟؟؟
  برین پی بدبختی و زندگیتون اگه خدا رو دارید تو دلتون جونایی دارن میرن زیر خاک که از برگ گل پاکترنو اسم خدا و علی تو چشماشون داره برق میزنه
  قرآن حرف کمی نیست چرا اخلاق ادم باید اینقد کور باشه که قاری کلام خدارو مورد نشونه قرارش میدین مرد اونیکه که مث شیر غرش کنه نه مث سگ تو تاریکی واق واق کنه, چند ساله که ما شهید میدیم عقلتونو خر دندون کنده ؟؟اگه مملکت ما دست یه مشت کافر خدا نشناس بیفته بنظرتون خوبه؟؟؟
  هر روز داره تو رسانه یه خبر مزخرف پخش میشه اخه نون خوردن اینکارا چی میخواد درسته کنه تهش؟
  بنده خدایی که سرشون رو زانوشونه و ی خواب نیم ساعته دارن اونارم نگاهی بندازین بخدا جای دوری نمیخواد برید همین بقل گوشتون همین لب مرزیایی که دارن با ترسو وحشت زندگی میکنن خداهم پشتو پناهشونه اینارو نمیبینین چرا بهونه دست یه مشت بی ناموس میدین ایرانی بودن افتخاره برای تمام دنیا
  از خدا بترسین بدبختایی که خبرایی کذبو پخش میکنید حاکم تونیستی حاکم مهدی (عج)مرد اونیکه ابرویی مردمو نریزه سعی کنید شایعه رو خفه کنین تا مملکت وضعیتش بدتر نشه همه ی دنیا میخوان ایرانا بخاکو خون بکشن جرأت ندارن حالا بیایم خودمون دو دستی بدیم بهشون !بااین چرندیات و یابه بافیامون یکم گردنامونوبگیرم بالا ببینم چه خبره دورمون
  اهای ادمایی که دنبال بی ناموسی و بی بندوباری میگردین راه بازه گمشین برین ی قبرستونی که بوی لجنتون مملکتمونو برداشته روی صحبتم به همون ادماییه که دودستی مملکت مث گلشونو دارن میفروشن به خاک و خاکستر و ….اگه میدونستید چرا این حرفارو تو دهنتون انداختن به خدای علی قسم دهنتونو گل میگرفتین …و معذرت میخوام از تمام ادمهای که پاکن و جز ادمیت تو قلباشون وچشماشون نیست معذرت میخوام از بی احترامیایی که به قران خدا میشه حتی معذرت میخوام از تمام خونهایی که ریختن و ماها قدرشونو نمیدونیم ونخواهیمم دونست ای خدا بجایی اینکه پخش کنیم یچیزیو اومدیم به فرضم حقیقت داشت بهونه دست یه مشت لاشخور نباید داد مردمی که این پیامو میخونید پخش کنید زندگی مردم بیگناه رو خراب نکنید به هرکی میپرستین مملکت ارومی دارید با شادی زندگی میکنید و بمب و تیرو ترکش و خمپاره که روسرتون نمیاد به وا…ادامه دادن به این شایعات تهش خونه خراب کردن خودمونه فکرمیکنید اگه این ایرانی به این خوبی داریم به دست بیگانه بیفته چه به سرمون میاد !!!

  انشاا…همچی اروم میشه و خبرات کذب جمع میشه عاقلانه ومنطقی بفکر اسایش ایرانمون باشیم که دشمن از هر راهی به فکر خراب کردنه جمع گرم خانواده هاتونه خداخیرتون بده و خدا نگهدار همه ی ادمیت باشه

  پاسخ
 4. دانشجو
  دانشجو says:

  سلام. دوستانی که نمی تونند این ماجرا رو هضم کنند و همچنان توجیه می کنند برند و داستان بلعم باعورا رو مطالعه کنند باشد که متوجه شوند که یک اسم اعظم دانسته می تونه سقوط کنه این آقا که عددی نیست دیگه.

  پاسخ
  • سعید عباسی
   سعید عباسی says:

   با سلام و سپاس از برقراري ارتباط با مركز پاسخگويي به شبهات
   اعتقاد ما نيز اين است كه هيچ انساني به جز معصومين عليهم السلام از خطا و گناه مصون نيست… تاريخ زندگي بشر نيز موارد زيادي را در بر گرفته و انسان هايي كه داراي مقام هاي والا بودند لغزيدند و به ورطه گناه افتادند…

   اما ما بر اين عقيده ايم كه تا جوانب موضوعاتي كه با آبروي افراد ارتباط دارد كاملا روشن نشده بايد از پيش داوري جدا پرهيز كرد!
   فرمود: و لا تَقفُ ما ليس لكَ به علمٌ
   از چيزي كه بدان علم نداري پيروي نكن

   پاسخ
   • مهدی -خ
    مهدی -خ says:

    باسلام مطمئنم که بیشتر از همه مردم ازاده وفهیم وخود شخص استاد سعید طوسی ،خداوند بزرگ ناراحت و غمگینن واز این که ابروی بنده ای موردتهاجم رسانه های شیطانی غربی ودست نشانده های انها قرار گرفته است ازرده خاطرند .به نظر حقیر صوت زیبای قران که کلام ا…یکتا است هیچگاه از حنجری که حق نباشد بیرون نمیاید.لذا خواهشمندم از همه عزیزانی که دنباله رو شایعات هستن بیدار شوند وخودرا شریک دشمنان اسلام وقران نکنند و عرض پایانیم به خانواده محترم استاد است که نکند فریب بخورند وحتی ذره ای شک وتردید کنند ومسلم بدانند که استاد بیگناه بیگناهند در غیر اینصورت استاد ممکن است همه تهاجمات علیه خودرا تحمل وبه خدای خود واگزارد ولی بی مهری خانواده را شاید نتوانند تحمل کنند .در اخر برای استاد عزیزامیدوارم که همیشه تحت توجهات وعنایات ومراحم خاصه حضرت ولی عصر (عج) قرار بگیرند وصابر وشاکر باشندوفقط به خدای بزرگ توکل کنند. والسلام

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله ی امنیتی *